REZERVACE

Před online rezervací si prosím ověřte dostupnost tel.: +420 608 943 140

Penzion Starý Dvůr

Penzion Starý dvůr se nachází v kompletně zrekonstruovaném sídle bývalé administrativní budovy na kraji obce Prušánky pouze 1 km od vinných sklípků Nechory. V okolí se nachází spousta cyklistických tras. Kapacita pokojů činí 73 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (buď koupelna nebo kombinovaný sprchový kout s WC). V apartmánech je navíc ještě vířivá vana. Možnost také společných sprch a záchodů. Máme vlastní restauraci. V apartmánech jsou plně vybavené kuchyňské kouty. Pokoje ve druhém patře jsou vybaveny pouze lednicí. Hosté mají také možnost využít zdarma společnou kuchyňku, kde si mohou dle potřeby uvařit. Jídelna je spojena s velkým sálem s ozvučením, kde je možnost společenských tanců i živé kapely na podiu. Společné prostory jsou klimatizované. Po dohodě je možné zajistit pro větší skupiny degustaci i cimbálovou muziku přímo v naší restauraci.

Více informací

Náš pivovar

Počátky piva jsou spojovány již s pěstováním obilí a samotný objev piva je připisován Sumerům. Ve středověku, abyste mohli uvařit pivo, muselo vám být nejprve uděleno právo várečné. Pro zajímavost Louis Pasteur v roce 1876 ve svém díle Studie o pivu prokázal, že pivo vzniká kvašením mikroorganismy. Dnes je homebrewing na velkém vzestupu a s ním i množství možností jak si uvařit kvalitní domácí pivo jako opravdový profesionál. Náš penzion má vlastní pivovar s kapacitou varny 250 l. Vaříme různé druhy např.: ležáky, IPA, Ale, ... Zaměřujeme se na plná piva s výraznější chutí a aroma. Na dochucení používáme např.: různé druhy chmelu, citronovou kůru, koriandr, zázvor, pepř, ... Tak neváhejte a přijďte ochutnat!

Cesty po okolí

Zámek Lednice

Lednický zámek se řadí k nejvýznamnějším projevům vrcholného romantismu na území Česka a v prosinci 1996 byl zapsán v rámci celého Lednicko-valtického areálu do seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO.

Zobrazit další
Roads around
© 2019 Penzion Starý Dvůr. Všechna práva vyhrazena.